De sectie Positieve CGT is voor leden van de VGCt die willen werken volgens het model van de positieve cognitieve gedragstherapie (p-CGT). Dit is een vorm van therapie die zich richt op het versterken van de positieve kanten van de cliënt. In plaats van alleen symptomen te verminderen. P-CGT helpt cliënten om hun positieve emoties, gedachten en gedragingen te vergroten. Het is een lichte vorm van therapie die relatief kort duurt. Dit maakt het minder belastend voor zowel cliënten als therapeuten.
We willen niet alleen het welbevinden van onze cliënten bevorderen, maar ook dat van therapeuten. p-CGT wordt door therapeuten als lichter ervaren en kan een buffer zijn tegen burn-out.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks de laatste kennisproducten en trends. Zo blijf je up-to-date en verbeter je jouw kennis en vaardigheden.